Plánované krytí na podzim 2022

Ch. Bullrichs Don´t Stop Me  &  Betty Bathory Bagheera Bulls

 

Betty

 

Velmi mě těší, že Vám mohu představit letošní plánované zahraniční krytí naší milované Bettynky - Betty Bathory Bagheera Bulls s úžasným žíhaným psem Oscarem - Bullrichs Don´t Stop Me, žijícím v Německu.

Oscar je pro mě velmi výjimečný pes. Naprosto mě okouzlil již na samém počátku své úspěšné výstavní kariéry, kdy jsem měla možnost ho vídat na výstavách v Německu. Díky jeho excelentnímu kompaktnímu exteriéru, krásnému samčímu výrazu a interesantnímu rodokmenu jsem si přála využít jeho potenciál ve svém chovu.

Ze spojení Betty a Oscara očekáváme především žíhaná štěňátka - tygříky a když Bůh dá, tak i štěňátka červené barvy, protože oba nastávající rodiče nesou vlohu pro toto zbarvení.

Bettynka a Oscar jsou typickými představiteli plemene s vynikajícím exteriérem. Disponují vyrovnanou aktivní povahou se zdravým temperamentem žádoucím pro plemeno stafordšírský bullterier a zdravotními vyšetřeními. Štěňátka se budou pyšnit velmi zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic ze země původu Velké Británie, Evropy a linií z Jižní Afriky - Crossguns, Cashalee, Seastaff, Pennsmith, Baysend, Boldmore, Wyrefare, Jackstaff, Bourtie, Sparstaff, Penshannel, Eastaff, Judael, Ashstock, Chelmstaff, Aldwych, Dumbriton, Brittstaff, Zutar, Chassuki.

Za možnost krytí s Oscarem velice děkujeme jeho majiteli a chovateli Michaelu Kästnerovi.

Věříme, že nám příroda bude přát a těšíme se na miminka z tohoto perspektivního spojení.

 

Rodokmen štěňátek

 

 

Více informací podáváme a rezervace na štěňátka přijímáme na telefonním čísle +420 777 121 917.

Spojit se s námi můžete též na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..